Operator Maszyn

Oferta pracy dodana przez: Work Service Czech s.r.o., w dniu: 2019-03-12

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Dla naszego klienta, producenta przewodów hydraulicznych, obecnie poszukuję: Operatorów maszyn.

Miejsce pracy: miasto Odry, w Republice Czeskiej. Położone około 40 km. za Ostravą, pierwszym większym miastem za polską granicą.

Zakres zadań:
Przygotowanie materiału do maszyn.
Dopilnowanie ilości materiału w maszynie.
Wulkanizacji.
Kontroli jakości, uzupełnienie karty produktu.
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Oczekiwania:
Kandydat może pochwalić się dobrą kondycją fizyczną.
Zna język czeski w stopniu minimum podstawowym, bądz chce się go nauczyć.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
Wynagrodzenie około 5.200 brutto/miesięcznie.
Kontrakt: czeska umowa o pracę, od razu na rok czasu.
Opłacone zakwaterowanie w hotelu z dostępem do WI-FI i pralki (bezpłatnie).
Możliwość rozwoju kariery zawodowej.
Dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie.
Możliwość wypracowywania nadgodzin, dla chętnych.
Szkolenie przed przystąpieniem do pracy.
Możliwość wzięcia zaliczki już po tygodniu pracy.
Realna możliwość przejścia pod firmę klienta.
Pomoc w załatwieniu formalności, związanych z zatrudnieniem.
Opiekę koordynatora, w języku polskim.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Odry, Česko

Wynagrodzenie: 5000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +420601311219

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBytom.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty